Activision ujawnia zawartość przepustki sezonowej Call of Duty: Advanced Warfare

Cztery pakiety map.

Zgodnie z coroczną tradycją, strzelanka Call of Duty: Advanced Warfare otrzyma przepustkę sezonową, gwarantującą dostęp do czterech pakietów map.

Zestawy noszą tytuły Havoc, Ascendance, Supremacy oraz Reckoning. Pierwszy ukaże się w przyszłym roku.

Wydawca zachęca do składania zamówień już teraz: posiadacze przepustek dostaną jedną mapę już w listopadzie, podczas premiery gry. Mowa tu o Atlas Gorge, czyli nowej wersji popularnego Pipeline z Call of Duty 4.

Podstawowa wersja gry, bez żadnych dodatków, zapewni dostęp do 13 lokacji. Call of Duty: Advanced Warfare ukaże się 4 listopada na PC, PlayStation 4, PS3, X360 i Xbox One. Osoby z preorderami przystąpią do rozgrywki dzień wcześniej.

Akcja toczy się w przyszłości, co przełoży się na bardziej zaawansowane wyposażenie, w tym egzoszkielety dla żołnierzy, umożliwiające oddawanie długich skoków. Nie zabraknie także niewidzialnych helikopterów, biegania po ścianach, przenośnych osłon i lewitujących pojazdów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami