Sieciowa strzelanka Primal Carnage: Extinction trafi na PS4 w przyszłym roku

Najemnicy kontra dinozaury.

Circle Five Studios ogłosiło, że na początku 2015 roku wyda sieciową strzelankę Primal Carnage: Extinction także na PlayStation 4. Wersja PC ukaże się już w przyszłym miesiącu na Steamie.

1
Chciał się tylko przywitać

Losy tej produkcji są nieco zagmatwane. Jeszcze w marcu 2013 roku studio Lukewarm Media - twórcy oryginalnego Primal Carnage - pracowało nad fabularnym Primal Carnage: Genesis na PS4, z kampanią wydawaną w formie epizodów.

Wkrótce później Lukewarm zdecydowało się przekazać obowiązki deweloperskie studiu Circle Five, wywodzącym się ze sceny twórców modyfikacji. Ci deweloperzy uznali, że nie poradzą sobie z ambitną wizją fabularnego Genesis i postanowili stworzyć właśnie sieciowe Primal Carnage: Extinction, z pomocą Australijczyków z Pub Games.

Założenia nowej produkcji są podobne do pierwszego Primal Carnage z 2012 roku. Akcja toczy się na tajemniczej wyspie. Na zamkniętych mapach rywalizują dwie drużyny: dinozaury i najemnicy. Gady i ludzie dzielą się na klasy o różnych specjalizacjach.

Twórcy zapewniają na oficjalnym blogu PlayStation, że w przyszłości chcieliby powrócić do pomysłu na Primal Carnage: Genesis, ale obecnie projekt ten jest wstrzymany.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami