Battlefield Hardline - premiera 19 marca

Policjanci i złodzieje.

Firma Electronic Arts ogłosiła, że strzelanka Battlefield Hardline zadebiutuje w Europie już 19 marca przyszłego roku.

1

Taka data oznacza sześć miesięcy opóźnienia względem oryginalnych planów - pierwotnie mówiono o debiucie 24 października tego roku, ale twórcy potrzebowali więcej czasu na prace.

Platformy docelowe to PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Wiadomość o nowej premierze pochodzi z ostatniego raportu finansowego amerykańskiej korporacji (dzięki, Videogamer).

Historia Battlefield Hardline skupi się na postaci detektywa Nicka Mendozy, balansującego na cienkiej linii między dobrem i złem. Funkcjonariusz chce zemścić się na swoich kolegach, którym kiedyś ufał.

To pierwsza odsłona serii, za którą nie odpowiadają deweloperzy z DICE - pracami zajmuje się Visceral Games, twórcy między innymi Dead Space 3 i Army of Two: The Devil's Cartel. Gracze nie wcielają się tym razem w żołnierzy, ale w policjantów lub bandytów.

Jednym z powodów opóźnienia premiery były opinie zebrane podczas testów wersji beta. Wydawca planuje kolejne próby tego typu przed wydaniem gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami