Twórcy DriveClub aktualizują serwery gry

Ale przed deweloperami jeszcze sporo pracy.

Twórcy gry wyścigowej DriveClub z Evolution Studios opublikują w najbliższych dniach „znaczącą aktualizację serwerów”, umożliwiając większej liczbie graczy płynne korzystanie z trybów sieciowych.

„Wraz z postępami w niedzielę i w poniedziałek pojawią się kolejne usprawnienia” - napisano w komunikacie opublikowanym na Facebooku. Deweloperzy już teraz zapewniają, że to nie koniec aktualizacji.

„Nadal mamy więcej pracy do wykonania, by przywrócić wszystko do należytego porządku i opublikować lepsze wieści” - dodaje Evolution.

Twórcy już wcześniej uruchomili więcej serwerów, ale jak sami przyznali, problemy DriveClub leżą nie w infrastrukturze, lecz w kodzie samej gry. Jest to o tyle interesujące, że prowadzone przez deweloperów testy przed premierą nie wykazały podobno żadnych kłopotów.

Nadal nie wiemy, kiedy edycję próbną będą mogli pobrać posiadacze kont PlayStation Plus. Dostęp do tej opcji został przełożony właśnie przez problemy z trybami sieciowymi.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Forza Horizon 5 krytykowana przez weterana serii

Jako problemy wymienia m.in. zawodny tryb sieciowy i napływ oszustów.

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami