Pierwsze ujęcia z rozgrywki w The Tomorrow Children

„Komunistyczny” Minecraft na PS4.

Studio Q-Games opublikowało pierwsze fragmenty rozgrywki z gry The Tomorrow Children, powstającej we współpracy z SCE Japan Studio, tylko na PlayStation 4.

1
Stylistyka nie wszystkim przypadnie do gustu

Tytuł przypomina nieco „komunistycznego” Minecrafta - zadaniem graczy będzie pozyskiwanie surowców oraz odbudowanie zrujnowanej cywilizacji w sandboksowym świecie.

Stworzymy klony o różnych umiejętnościach i klasach, odpowiedzialne za określone czynności. Nie zabraknie także walki - budowani żołnierze odeprą ataki bestii określanych jako Izverg, przemieszczających się po resztkach Ziemii, zamienionej teraz w pustkę - The Void.

Główną bohaterką jest dziewczynka. Całość przedstawiono w „plastycznej” oprawie graficznej, którą twórcy opisują jako bardziej „filmowa” w sferze generowania kolorów.

„Filmowcy z Pixara biją nas w kwestii detali, ponieważ mogą spędzić 30 minut na generowaniu każdej klatki obrazu, ale nasze oświetlenie jest subtelniejsze i bardziej efektywne” - zapewniają twórcy.

Gracze będą mogli kopać i budować obiekty, ale deweloperzy nie chcieli postawić na proste sześciany znane z Minecrafta. Dlatego też zdecydowano się na zastosowanie technologii określanej jako Layered Depth Cubes, pozwalającej na budowanie świata bez konieczności stosowania wielokątów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami