Lost Sea - zapowiedziano zręcznościową grę akcji z elementami strategii

Na PC, PS4 i Xbox One.

Studio Eastasiasoft z Honkongu zapowiedziało nowy tytuł - Lost Sea. Ta zręcznościowa gra akcji z elementami strategii ukaże się w przyszłym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

1
Prawie jak Tomb Raider

Akcja toczy się na terenie archipelagu wewnątrz Trójkąta Bermudzkiego, generowanego proceduralnie przy każdym starcie rozgrywki. Gracz formuje grupę rozbitków i eksploruje okoliczne wyspy, zbierając surowce i ulepszając posiadany statek, by w końcu wrócić do domów.

Każda z wysp zaoferuje szereg interesujących lokacji i niebezpieczeństw, takich jak trujące rośliny i egzotyczne zwierzęta. Na odnalezienie czekają starożytne artefakty, ale członkowie załogi pozostawieni w tyle nie wrócą już do akcji.

Poza „bezpośrednim” udziałem w przygodzie, musimy dbać także o badania nowych technologii i odblokowywanie kolejnych rejonów do eksploracji. Trzeba też zapewnić dostęp do jedzenia.

„Chcieliśmy stworzyć grę, w której ważne będą trudne decyzje, z nielicznymi surowcami, zmuszającymi często do ciężkich wyborów” - napisano na oficjalnym blogu PlayStation.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami