Osiągnięcia z Far Cry 4 sugerują bazę gracza, tryby sieciowe i wybory moralne

Uwaga na spoilery.

Pełna lista osiągnięć ze strzelanki Far Cry 4 pojawiła się w sieci na miesiąc przed premierą. Ujawnione achievementy obejmują liczne aktywności poboczne w otwartym świecie i wskazują na możliwość rozbudowy własnej bazy wypadowej.

1

Własną posiadłość z możliwością budowania ulepszeń mieliśmy już w Assassin's Creed 3. Co ciekawe, producentem tej produkcji był Alex Hutchinson, który teraz zajmuje się właśnie Far Cry 4.

Lista osiągnięć - dostępna w serwisie Exophase - wymienia także „Bitwy o Kyrat”, co może być wzmianką o owianym jeszcze tajemnicą trybie wieloosobowym. Wewnątrz tej opcji znajduje się najwyraźniej kilka rodzajów zabawy.

Nie zabrakło standardowych nagród za wyzwalanie posterunków wroga, zbieranie licznych znajdziek i tworzenie własnych przedmiotów. Jest też achievement za zabicie wroga z pomocą słonia.

Ukryte osiągnięcia ujawniają szczegóły na temat fabuły. Spoilery znaleźć można poniżej obrazka. Osoby zamierzające samodzielnie odkryć historię proszone są o odwrócenie wzroku.

2

Uwaga na spoilery poniżej.

Wygląda na to, że będziemy mogli zadecydować, czy oszczędzimy wszystkich najważniejszych przeciwników, z samym Paganem Minem z okładki włącznie.

Biorąc pod uwagę sto punktów do zdobycia, tę decyzję podejmiemy najprawdopodobniej w ostatnich scenach kampanii fabularnej.

W Far Cry 3 również mogliśmy wybrać los na samym końcu, ale tam finał podzielono na dwa osiągnięcia, co wymagało ponownego wczytania zapisu, by zdobyć oba.

Far Cry 4 ukaże się 18 listopada na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami