Nowy materiał o Assassin's Creed Unity przedstawia przykładowe zadania poboczne

Tajemnicze morderstwa, paryskie opowieści i poszukiwania skarbów.

Ubisoft opublikował nowy materiał wideo poświęcony grze Assassin's Creed Unity. Wideo skupia się na aktywnościach pobocznych, które czekają na użytkowników w wirtualnym Paryżu.

Pierwszy rodzaj nowych opcjonalnych zadań to tajemnicze morderstwa. Kiedy bohater natknie się na pewne wskazówki lub podsłucha rozmowę związaną z niewyjaśnionym zabójstwem, będzie mógł zająć się szukaniem dowodów i odnalezieniem sprawcy.

Paryskie opowieści zastąpią typowe kontrakty znane z poprzednich odsłon. Będą fabularyzowane i bardziej rozbudowane, niż proste zlecenia zabójstw.

Gracze zajmą się też poszukiwaniem skarbów oraz kradzieżami artefaktów - samotnie lub z pomocą znajomych. Artefakty będą ukryte w trudno dostępnych miejscach. Wartość nagrody będzie zależała od stopnia dyskrecji asasynów.

Materiał wspomina także o Cafe Theatre - kawiarnia ta będzie główną siedzibą bohatera. To miejsce odpoczynku i relaksu dla Arno, który będzie mógł też przejrzeć w tym budynku swoje trofea i odbyć trening.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami