Kolejne ujęcia z trybu wieloosobowego w CoD: Advanced Warfare

Plus opinie graczy.

Studio Sledgehammer Games zorganizowało niedawno pokaz dla społeczności, pozwalając graczom sprawdzić w akcji Call of Duty: Advanced Warfare. Efektem jest poniższy materiał wideo, prezentujący nowe ujęcia z trybu wieloosobowego.

1
A masz!

- Możemy teraz wykazać się sprytem podczas walki i przemieszczać się w sposób, który wcześniej był niemożliwy - mówił jeden z uczestników imprezy.

Nowe opcje poruszania się zapewniają noszone przez postacie pancerze wspomagane z plecakami odrzutowymi, umożliwiające wykonywanie karkołomnych skoków czy błyskawiczne przesuwanie się na boki.

Jak donosi serwis Newsweek, w dniu premiery znajdziemy dwanaście trybów: Free for All, Team Deathmatch, Domination, Hardpoint, Capture the Flag, Kill Confirmed, Search & Destroy, Search & Rescue, Uplink, Momentum, Gun Game i Infected.

Zaprezentowano również system „Pick 13”, określający startowe wyposażenie, zabierane na każdy mecz. Wybierzemy dwie bronie wraz z dodatkami do nich, trzy bonusy, trzy perki, dwie umiejętności kombinezonu oraz własne nagrody za ciąg zabójstw.

Call of Duty: Advanced Warfare ukaże się 4 listopada na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Posiadacze zamówień przedpremierowych zagrają dzień wcześniej, z podwójnymi punktami doświadczenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami