Interaktywna strona internetowa promuje strzelankę Far Cry 4

Cztery próby na cztery tygodnie.

Ubisoft przygotował nietypową promocję dla strzelanki Far Cry 4, stawiając graczy przed szeregiem prób w formie interaktywnego filmu.

Pierwsze z wyzwań opowiada o walce i prezentuje bohatera w pojedynku na śmierć i życie w himalajskiej chatce. Zadaniem użytkowników jest wybieranie odpowiedniej broni pojawiającej się na ekranie, co skutkuje innymi scenami bijatyki.

Twórcy zapewniają, że nagrodą jest możliwość bliższego poznania samego siebie i swojego charakteru, ale jedynym namacalnym bonusem są obecnie dwie tapety, do ściągnięcia po zalogowaniu się przez konto Uplay.

To nie pierwszy raz, gdy Ubisoft tworzy interaktywne strony internetowe do promowania sowich tytułów. Na podobne rozwiązanie postawiono w przypadku Assassin's Creed Unity.

Zaplanowano jeszcze 3 wyzwania: 29 października, 5 listopada i 12 listopada. Far Cry 4 ukaże się 18 listopada, na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami