Pierwsze fragmenty rozgrywki z odświeżonej wersji Halo 3

Plus: Zapowiedź konwentu HaloFest i zwiastun serialu Halo: Nightfall.

Serwis IGN opublikował pierwsze fragmenty rozgrywki z odświeżonej wersji Halo 3. Materiał prezentuje zarówno ujęcia z kampanii fabularnej, jak też z trybu sieciowego.

Halo 3 na Xbox One otrzyma rozdzielczość 1080p i zadziała w 60 klatkach na sekundę. Choć gra nie doczekała się zupełnie nowych tekstur i modeli, jak dwie poprzednie odsłony, różnica jest zauważalna.

Oryginalna produkcja, wydana w 2007 roku, działała w rozdzielczości 1152 x 640.

Odświeżone Halo 3 wchodzi w skład zestawu Halo: The Master Chief Collection, który debiutuje 11 listopada. Nabywcy otrzymają w sumie cztery odsłony cyklu.

Kolekcja to swego rodzaju wprowadzenie przed premierą Halo 5: Guardians - ten tytuł zadebiutuje najprawdopodobniej jesienią 2015 roku. W grudniu odbędą się pierwsze testy trybu sieciowego.

Fragmenty piątej części cyklu - konkretnie: rozgrywki wieloosobowej - mają zostać zaprezentowane na konwencie HaloFest, który rozpocznie się 8 listopada.

Podczas imprezy, 10 listopada, zadebiutuje także pięcioodcinkowy serial Halo: Nightfall, produkowany przez Ridleya Scotta. Opublikowano nowy zwiastun produkcji. Warto przypomnieć, że trwają też prace nad dłuższą telewizyjną serią, której głównym producentem jest Steven Spielberg.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami