Horror Obcy: Izolacja otrzyma nowe DLC już 28 października

Inny bohater i trzy mapy.

Sega ogłosiła, że 28 października opublikuje dodatek Corporate Lockdown do horroru Obcy: Izolacja, wprowadzając między innymi trzy nowe mapy do trybu Survivor.

1

Głównym bohaterem rozszerzenia jest Ransome, pracownik korporacji Seegson. Odwiedzimy nowe mapy: Severance, Scorched Earth oraz Loose Ends.

Każda z lokacji otrzymała własną listę najlepszych wyników i cele dodatkowe do wykonania. Można też spróbować ukończyć wszystkie trzy bez umierania, w ramach trybu Gauntlet.

Cenę ustalono na 7 euro (ok. 30 zł). Premiera jednocześnie na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One (zapewne dzień później na konsolach PlayStation w Europie). W planach na okres od listopada do marca są jeszcze cztery rozszerzenia, dostępne także ramach przepustki sezonowej, o 25 procent taniej niż w przypadku pojedynczych zakupów. W każdym znajdzie się nowa postać główna, mapy, cele i tryby.

W trybie Survivor zadaniem graczy jak najszybsze wykonanie określonych zadań, unikając przy tym Obcego. Wyniki trafiają na globalny serwer, gdzie są porównane z dokonaniami innych graczy. Punkty zwiększamy nie tylko dzięki większej prędkości, ale także poprzez realizowanie zadań pobocznych.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami