Najnowsza aktualizacja do FIFA 15 poprawia strzały i pracę bramkarzy

Oraz szereg mniejszych błędów.

Studio EA Sports opublikowało kolejną aktualizację gry FIFA 15, obiecując między innymi poprawę strzałów oraz pracy bramkarzy. Jak wynika z wpisu na oficjalnym forum, łatka jest już dostępna na PC i PlayStation 4, a wkrótce trafi także na Xbox One.

Patch balansujący rozgrywkę staje się powoli coroczną tradycją i nie inaczej jest w przypadku najnowszej odsłony serii. Część graczy już po premierze narzekało, że strzały są zbyt słabe i niecelne w przypadku większości zawodników, co często prowadziło do kuriozalnych sytuacji.

Również głośno reklamowane zmiany w mechanice pracy bramkarzy nie zostały do końca dopracowane. Pojawiły się nowe animacje i lepsze reakcje, ale golkiperów można lobować z okolic linii środkowej, a piłkarze na tej pozycji chyba zbyt często „wypluwają” piłkę przed siebie.

Poprawiono także szereg mniejszych usterek, między innymi w legendarnym poziomie trudności, w trybie kariery czy w warstwie oprawy graficznej na Xbox One. Pełna lista na oficjalnej stronie.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami