„Większość” posiadaczy DriveClub może już połączyć się z serwerami gry

Nadal bez wieści o wersji PlayStation Plus.

Evolution Studios zapewnia, że „większość” posiadaczy DriveClub może już połączyć się z serwerami, które od dnia debiutu - niemal dwa tygodnie temu - mają problemy z działaniem.

1

Wielu użytkowników zmuszonych było do rozgrywki offline, łącząc się z trybami sieciowymi wyłącznie w miejsce gracza, który wcześniej opuścił serwer.

„Nadal pracujemy nad wydajnością, by wszyscy mogli cieszyć się dostępnymi opcjami, ale większość posiadaczy DriveClub może już połączyć się i grać online” - napisano w najnowszym komunikacie.

W związku z trwającymi pracami mogą jeszcze pojawić się drobne problemy, a deweloperzy sugerują w takich przypadkach ponawianie prób.

W sieci możemy rywalizować z innymi kierowcami, tworzyć i dołączać do klubów czy podglądać listy najlepszych czasów na poszczególnych torach.

Nadal nie podano żadnych nowości na temat wersji PlayStation Plus. To wydanie bez dodatkowych opłat mieli otrzymać abonenci usługi PS Plus, ale w związku z problemami zmieniono plany.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami