Producentka Splinter Cell: Blacklist i Assassin's Creed opuszcza Ubisoft

Jade Raymond po 10 latach chce „poszukać nowych możliwości”.

Jade Raymond, dyrektor zarządzający studia Ubisoft Toronto, odchodzi ze stanowiska i opuszcza francuską firmę - poinformowano dziś w wiadomości prasowej.

j
Raymond z zespołem z Toronto

Raymond pełniła rolę producenta pierwszej odsłony Assassin's Creed. Była głównym producentem Assassin's Creed 2, Watch Dogs i Splinter Cell Blacklist.

W 2009 roku otworzyła oddział Ubisoft w Toronto. Od 29 października na stanowisku dyrektora zastąpi ją Alexandre Parizeau - jeden z producentów.

Ubisoft Toronto miał w założeniu zajmować się pracą nad nowymi markami i projektami, do tej pory jednak oddział wyłącznie pomagał w produkcji innych wysokobudżetowych tytułów - na przykład Far Cry 4.

„To jedna z najtrudniejszych decyzji w mojej karierze, ale oddział w Toronto jest naprawdę na właściwej drodze. Jestem pewna, że to dobry moment na zmianę” - stwierdziła Raymond.

Producentka odchodzi, by „poszukać nowych możliwości”. Zapowiedziała, że już niedługo gracze usłyszą o jej planach na przyszłość.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami