Jak pobrać wczesną wersję darmowej strzelanki Unreal Tournament

Wystarczy konto na oficjalnym forum.

Pracownicy studia Epic Games ułatwili nieco dostęp do wczesnej wersji darmowej strzelanki Unreal Tournament, współtworzonej przez fanów.

1
The Flak Cannon - model stworzony przez graczy

Aby pobrać aktualną odsłonę, wystarczy zarejestrować się na oficjalnym forum dyskusyjnym, a następnie odwiedzić stosowny temat, gdzie jeden z deweloperów publikuje grę w różnych wersjach sprzętowych (Windows, Mac, Linux).

Należy także zadbać o aktualne wersje bibliotek Visual Studio 2013 i DirectX. Linki znaleźć można we wspominanym temacie.

Epic Games nie obsługuje własnych serwerów, w czym studio wyręczają gracze opłacający licencję na silnik Unreal Engine 4. Samo Unreal Tournament dostępne jest za darmo i posiada wbudowaną wyszukiwarkę meczów.

Opcja automatycznej aktualizacji jest obecnie zarezerwowana dla abonentów, ale wkrótce trafi do wszystkich zainteresowanych. Do tego czasu należy odwiedzać forum i samodzielnie pobierać nowe wersje - co tydzień.

Unreal Tournament powstaje we współpracy z fanami. Jeden z modeli broni przygotowanych przez graczy - The Flak Cannon - trafi w przyszłości do gry.

Nowy Unreal Tournament został zapowiedziany na początku maja. Będzie darmową produkcją dostępną wyłącznie na PC i pozbawioną typowych transakcji cyfrowych. Poniżej znaleźć można najnowszy dziennik deweloperski.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami