Heavensward to pierwszy dodatek do Final Fantasy 14: A Realm Reborn

Premiera wiosną 2015 roku.

Square Enix zapowiedziało Heavensward - pierwsze rozszerzenie do sieciowego RPG Final Fantasy 14: A Realm Reborn. Premiera wiosną przyszłego roku.

1
Jest szaro

Dodatek będzie częścią aktualizacji 3.0. Twórcy zamierzają podnieść limit poziomów doświadczenia do 60, dodać kolejnych bossów, podziemia, raidy i profesje.

Gracze wybiorą jedną nową rasę podczas tworzenia postaci, choć deweloperzy nie ujawnili jeszcze szczegółów na ten temat. W planach jest także możliwość budowania własnych statków powietrznych i przygotowanie następnych lokacji do zwiedzenia.

W warstwie fabularnej, Heavensward skupi się na tysiącletnim konflikcie pomiędzy państwem-miastem Ishgard i krainą Dravania. Zadaniem postaci będzie zaprowadzenie spokoju.

Więcej detali na temat rozszerzenia poznamy w sobotę - 25 października - na imprezie London Fan Festival.

Final Fantasy 14: A Realm Reborn to odświeżona wersja MMO, które zadebiutowało w 2010 roku. Wprowadzone zmiany i poprawki to między innymi nowy silnik, usprawniony interfejs i zupełnie inna linia fabularna.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami