Nowy zwiastun Assassin's Creed Unity prezentuje obsadę aktorską

Arno Dorian, Elise, Napoleon i inni.

Ubisoft przygotował nowy zwiastun przygodowej gry akcji Assassin's Creed Unity, prezentując aktorów wcielających się w główne postacie tej produkcji.

1
Arno, de Sade i Elise

Głównego bohatera - Arno Doriana - odgrywa Dan Jeannotte. Elise to jego przyjaciółka z dzieciństwa i pierwsza miłość, która teraz znalazła się po stronie templariuszy.

- Na początku gry jest on po prostu młodym lekkoduchem. Później, po nawiązaniu kontaktu z Bractwem, bierze udział w o wiele ważniejszych wydarzeniach - mówi aktor.

- Elise jest gotowa zrobić niemalże wszystko, byle tylko pomścić śmierć ojca. Ma wyznaczony cel i za żadną cenę nie zejdzie z obranej ścieżki - dodaje Catherine Bérubé, wcielająca się w templariuszkę.

W dalszej części filmu poznajemy także Françoisa de Sade (w tej roli Alex Ivanovici), Napoleona Bonaparte (Brent Skagford) czy Maximiliena de Robespierre (Bruce Dinsmore).

Assassin's Creed Unity ukaże się 13 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami