Halo: The Master Chief Collection z dużą aktualizacją w dniu premiery

20 GB do pobrania.

Halo: The Master Chief Collection ukaże się na płycie Blu-ray, ale kolekcja gier obejmuje tak dużo danych, że w dniu premiery do pobrania będzie czekała aktualizacja o rozmiarze około 20 GB.

1

We wpisie na oficjalnej stronie twórcy przyznają, że nie chcieli „pójść na łatwiznę”, starając się „wcisnąć” całość na jedną płytę.

„Halo: The Master Chief Collection zajmie niemal całą dostępną przestrzeń na dysku Blu-ray (45 GB). Opublikujemy też aktualizację, obejmującą około 20 GB” - napisał producent Dan Ayoub.

Gracze pobierą dane w tle, a w tym samym czasie włączą dowolną z czterech kampanii fabularnych. „Niektóre opcje i tryb sieciowy” uruchomimy jednak dopiero po ściągnięciu „łatki”. Osoby decydujące się na zamówienia przedpremierowe w wersji cyfrowej będą mogły wcześniej pobrać wszystkie pliki.

Halo: The Master Chief Collection zawiera Halo: Combat Evolved oraz Halo 2 w odświeżonych wersjach, a także Halo 3 i Halo 4, już bez zmian i graficznych poprawek.

Dostęp do wszystkich gier i trybów będzie możliwy z poziomu wspólnego menu. W zestawie znajdą się nie tylko kampanie dla jednego gracza, ale też tryby wieloosobowe. W sumie przygotowano sto map.

Premiera 11 listopada, tylko na Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami