Dwójka graczy szykuje kampanię zachęcającą Valve do prac nad Half-Life 3

Ruszyła zbiórka pieniędzy.

Dwójka graczy postanowiła rozpocząć zbiórkę pieniędzy, by przygotować kampanię reklamową, która ma zwrócić uwagę firmy Valve i skłonić ją do produkcji Half-Life 3.

1
Na pewno się uda

Hasło akcji to „We Want Half-Life 3” (ang. Chcemy Half-Life 3), a inicjatywę wspiera podobno agencja McKee Wallwork & Company.

Zasięg kampanii ma być tak szeroki, by dowiedział się o niej „każdy pracownik Valve”. W planach są reklamy w sieci czy ciężarówka jeżdżąca w okolicach siedziby firmy z wielkim bannerem.

Jeśli uda się zebrać 45 tysięcy dol., inicjatorzy akcji wynajmą sobowtórów Gabe'a Newella, by ci „przedarli” się do siedziby Valve, ubrani w koszulki z napisem „We Want HL3”.

„Kto wie, może zakradną się na strategiczne spotkanie zarządu i sami wydadzą Half-Life 3” - czytamy w opisie kampanii w serwisie IndieGoGo.

Dotacje na poziomie 150 tysięcy dolarów pozwolą wynająć salę koncertową w Seattle i zaprosić na imprezę wszystkich pracowników Valve, by na miejscu przekonać ich do prac nad kolejną częścią serii.

Zgodnie z zasadami IndieGoGo, do zakończenia kampanii nie jest wymagane zebranie całej kwoty. Ostatnia część Half-Life - Episode Two - ukazała się w 2007 roku, a HL3 zdążyło stać się już swego rodzaju legendą.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami