Destiny - ujawniono przedmioty z raidu wprowadzanego w pierwszym DLC

Wkrótce więcej poziomów doświadczenia?

Najnowszy „wyciek” informacji na temat sieciowej strzelanki Destiny ujawnia przedmioty, jakie znajdziemy w grudniowym DLC do gry - The Dark Below.

1

Zestaw ekwipunku z przyszłego raidu odkrył serwis DestinyDB. Twórcy szykują pełny komplet opancerzenia dla każdej z klas postaci (dzięki, Reddit).

Opisy przedmiotów zgadzają się z informacjami na temat raidu Crota's End. Ten sześcioosobowy scenariusz ujawniono w ubiegłym miesiącu, w jednym z wcześniejszych „przecieków” na temat gry.

Co interesujące, dane sugerują, że Crota's End otrzyma także wyższy poziom trudności, przeznaczony dla postaci na 32 poziomie doświadczenia. Limit wynosi obecnie 30, co może wskazywać na podniesienie tego ograniczenia w grudniowym DLC.

Dostrzeżono także bardziej skomplikowane misje Strike, dla osób na 28 poziomie. Inne przedmioty sugerują nowe wydarzenie typu Trial. Wykonanie Trial of Osiris nagradzane będzie legendarnym pistoletem, emblematem i unikatowym pojazdem Sparrow.

Grudniowe DLC The Dark Below to jeden z dwóch ogłoszonych już dodatków - w przyszłym roku ukaże się House of Wolves. Gracze zdążyli już znaleźć i zwiedzić wiele z planowanych przez twórców lokacji.

Poniżej dokładny spis wyposażenia z Crota's End.

Titan

Warlock

Hunter

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami