The Crew umożliwi dostosowanie liczby klatek na sekundę na PC

Twórcy celują w 60 FPS.

Gra wyścigowa The Crew pozwoli graczom na PC dostosować liczbę wyświetlanych klatek na sekundę według własnych upodobań.

Wersje PlayStation 4 i Xbox One pozostaną zablokowane do 30 FPS. Również testowa edycja beta na komputerach osobistych była ograniczona do tego poziomu, co zmuszało graczy do szukania alternatywnych rozwiązań na zdjęcie blokady. Nie będzie to już potrzebne w pełnym wydaniu.

- Płynność i liczba klatek będą ostatecznie zależały od sprzętu - przyznał główny projektant Serkan Hassan w rozmowie z serwisem TechRadar. - Część osób znalazła sposób na zdjęcie blokady w wersji beta. Jeśli dobrze rozumiem, będziemy umożliwiać zrobienie tego samego w pełnej wersji, o ile nie pojawią się jakiś inne problemy.

Ubisoft zapewniał już wcześniej, że „stara się” osiągnąć na PC docelowo 60 klatek na sekundę. Po ostatnich kontrowersjach związanych z Assassin's Creed Unity, słowa francuskiej firmy będą na pewno dokładnie weryfikowane.

The Crew ukaże się 2 grudnia. Platformy docelowe dla tej gry wyścigowej z otwartym światem to PC, PlayStation 4, X360 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami