The Crew umożliwi dostosowanie liczby klatek na sekundę na PC

Twórcy celują w 60 FPS.

Gra wyścigowa The Crew pozwoli graczom na PC dostosować liczbę wyświetlanych klatek na sekundę według własnych upodobań.

Wersje PlayStation 4 i Xbox One pozostaną zablokowane do 30 FPS. Również testowa edycja beta na komputerach osobistych była ograniczona do tego poziomu, co zmuszało graczy do szukania alternatywnych rozwiązań na zdjęcie blokady. Nie będzie to już potrzebne w pełnym wydaniu.

- Płynność i liczba klatek będą ostatecznie zależały od sprzętu - przyznał główny projektant Serkan Hassan w rozmowie z serwisem TechRadar. - Część osób znalazła sposób na zdjęcie blokady w wersji beta. Jeśli dobrze rozumiem, będziemy umożliwiać zrobienie tego samego w pełnej wersji, o ile nie pojawią się jakiś inne problemy.

Ubisoft zapewniał już wcześniej, że „stara się” osiągnąć na PC docelowo 60 klatek na sekundę. Po ostatnich kontrowersjach związanych z Assassin's Creed Unity, słowa francuskiej firmy będą na pewno dokładnie weryfikowane.

The Crew ukaże się 2 grudnia. Platformy docelowe dla tej gry wyścigowej z otwartym światem to PC, PlayStation 4, X360 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Death Stranding - Poradnik, Solucja

Porady ogólne, mechanika, opis przejścia, zlecenia.

Red Dead Redemption 2 - najlepsze mody, jak instalować

Cheaty, modyfikacje graficzne, zmiana modeli postaci i inne.

Blizzard całkowicie się zmienił - uważają twórcy Diablo

Przeobrażenie w korporację mocno wpłynęło na firmę.

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami