Firma Capcom nie jest przeciwna wydawaniu odsłon Resident Evil co roku

W tym spin-offy i „inne elementy”.

Firma Capcom nie widzi przeciwwskazań, by wydawać kolejne odsłony serii Resident Evil co roku, choć na „główne” części cyklu trzeba będzie zapewne poczekać nieco dłużej.

1
Resident Evil Revelations 2

Wypowiedzi na ten temat padły w wywiadzie opublikowanym przez serwis GameInformer, przeprowadzonym z Michiteru Okabą, producentem Resident Evil Revelations 2 (dzięki, Polygon).

- Nie byłbym zdziwiony, gdyby gra w przyszłości przeszła właśnie na taką długość kadencji - przyznał deweloper, mówiąc o premierze co roku, jak w przypadku Call of Duty czy Assassin's Creed.

- Nie sądzę, że zmiany dotkną głównych produkcji o dużej skali, dla których większy sens ma premiera co trzy czy pięć lat. Ale wydaje mi się, że zapewnienie spin-offów i innych elementów umożliwi w końcu premiery każdego roku.

- Nie chcemy, by seria zniknęła ze świadomości graczy - dodaje Okabe. - Nie chcemy, by myśleli, że cykl jest stary i usunął się cień na całe lata. Powinien ciągle pobudzać uwagę.

Następną odsłoną popularnej serii będzie właśnie wspomniane Resident Evil Revelations 2, debiutujące w przyszłym roku w pięciu częściach.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami