Liczba abonentów World of Warcraft wzrosła do 7,4 miliona

Przyrost o 600 tysięcy.

Publikacja dużej aktualizacji oraz perspektywa premiery nowego dodatku zdaje się ponownie przyciągać graczy do World of Warcraft - wzrosła liczba abonentów.

1
Jak oni subskrybują? Źródło: MMO-Champion.com.

Wyniki finansowe firmy Activision Blizzard poznamy w przyszłym miesiącu, ale liczbę subskrybentów ujawniono już teraz. Miesięczną opłatę uiszcza teraz 7,4 miliona osób, co stanowi wzrost o 600 tysięcy w porównaniu z informacjami z czerwca. Nowe dane obejmują okres do 30 września.

Tym samym udało się wyrównać poziom około 7,5 mln, na którym zatrzymała się popularna produkcja wraz z rozszerzeniem Mists of Pandaria. Do szczytów na poziomie 12 mln brakuje sporo, ale taki wynik notowano ostatnio w lutym 2011 roku.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wczoraj opublikowano sporych rozmiarów aktualizację 6.0.2, przygotowującą World of Warcraft na premierę rozszerzenia Warlords of Draenor. Więcej szczegółów na temat tego patcha znaleźć można w naszej wcześniejszej wiadomości.

Najnowsze - piąte - rozszerzenie zadebiutuje 13 listopada. Dodatek opowie o dalszych losach Garrosha Hellscreama - byłego wodza Hordy - który przeniesie się w przeszłość, by zebrać potężną armię i przeprowadzić ofensywę na Azeroth.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami