Strzelanka Survarium ukaże się w Polsce w wersji pudełkowej

AKTUALIZACJA: Premiera 21 listopada.

Aktualizacja: Firma Imgn.pro poinformowała, że datę premiery pudełkowej wersji strzelanki Survarium przeniesiono w Polsce na 21 listopada, czyli tydzień wcześniej niż informowano pierwotnie.

„Oznacza to siedem dni wyłączności dla polskiego wydania w stosunku do otwartej wersji beta dla całego świata, która zostanie publicznie udostępniona 28 listopada” - ujawnił dystrybutor w komunikacie.

*

Oryginalna wiadomość: Firma Imgn.pro wyda w Polsce pudełkową wersję darmowej strzelanki Survarium, tworzonej przez byłych twórców serii S.T.A.L.K.E.R. Premiera 28 listopada, tylko na PC.

1
Artefaktów czar

W zestawie wycenionym na 50 zł znajdziemy płytę DVD z grą i ścieżką dźwiękową, mini-przewodnik po wykreowanym uniwersum, naklejki i przypinki, kod na 2000 sztuk złota, konto premium na okres trzech miesięcy oraz zestaw specjalnych, polskich tarcz i emblematów.

Survarium planowane jest jako darmowa produkcja, ale obecnie dostęp zarezerwowany jest dla posiadaczy zaproszeń do trwających testów.

Gra ukaże się w polskiej wersji językowej. „Zestaw został skompletowany w sposób, który czyni go bardziej atrakcyjnym cenowo niż bezpośredni zakup elementów za pośrednictwem transakcji cyfrowych” - zapewnia dystrybutor.

Jednocześnie na polskim rynku zadebiutuje pierwsza z serii książek autorstwa Andrieja Lewickiego od firmy Fabryka Słów. Jak zapowiadają wydawcy, z okazji premiery gry i powieści, w Warszawie odbędzie się specjalna impreza dla fanów postapokaliptycznego uniwersum, gdzie pojawią się także deweloperzy strzelanki.

- Zdajemy sobie sprawę z tego, jak liczna oraz zaangażowana jest społeczność Survarium w Polsce, dlatego z wielką chęcią przygotowujemy jedyną na świecie, pudełkową edycję gry, właśnie na ten rynek - komentuje producent Oleg Jaworski.

Odpowiedzialne za produkcję Vostok Games powstało w kwietniu 2012 roku, a w skład studia weszła duża część byłych pracowników ukraińskiego GSC Game World - deweloperów odpowiedzialnych za serię S.T.A.L.K.E.R. Przy produkcji Survarium twórcy zachowali podobną tematykę oraz oprawę graficzną.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami