Final Fantasy 14 doczeka się zbiorczego wydania Game of the Year

Tylko na komputerach osobistych.

Japońska gra sieciowa Final Fantasy 14: A Realm Reborn ukaże się w kompletnym wydaniu Game of the Year, tylko na PC. Premiera 14 listopada.

W zestawie znajdziemy pięć kart kolekcjonerskich, 90 dni subskrypcji oraz wszystkie aktualizacje i dodatki cyfrowe. Całość zapakowano w pudełko określone skromnie jako „Book of Diamonds”.

Dostępne rozszerzenia to wydane już A Realm Awoken, Through the Maelstrom, Defenders of Eorzea oraz Dreams of Ice, które ukaże się jeszcze w tym miesiącu.

Ta ostatnia aktualizacja trafi także na PlayStation 3 i PS4, wprowadzając nowe zadania, zmiany w balansie rozgrywki czy kolejne klasy postaci: łotrzyk i ninja.

Final Fantasy 14: A Realm Reborn to nowa wersja MMO, które zadebiutowało w 2010 roku. Wprowadzone zmiany i poprawki to m.in. nowy silnik, usprawniony interfejs i zupełnie inna linia fabularna. Nie wiadomo, czy wydanie Game of the Year trafi także do Polski.

1

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami