Bungie usuwa kolejną „jaskinię skarbów” w Destiny i modyfikuje bronie

Odkryto następne lokacje z DLC.

Bungie opublikuje dzisiaj aktualizację sieciowej strzelanki Destiny, zamykającą kolejną „jaskinię skarbów” i balansującą dostępne bronie.

1

Auto rifle będą teraz słabsze o 2 procent. Zmniejszy się także bonus za strzały w głowę oraz stabilność. Potężniejsze staną się za to karabiny snajperskie, a drobnych zmian doczekają się strzelby i hand cannon.

Dzisiejsza aktualizacja zamknie także kolejną „jaskinię skarbów”, umieszczoną tym razem w lokacji Rocketyard. Przypomnijmy: miejsca tego typu umożliwiają szybkie zdobycie wielu przedmiotów, poprzez połączenie częstego odradzania się przeciwników i korzystnej pozycji dla gracza, który może eliminować wrogów bez większego problemu z dalszej odległości.

W planach na przyszłość są większe zmiany w rozgrywce. „Obszerniejsza aktualizacja zajmie się słabymi przedmiotami egzotycznymi oraz ogólnym balansem klas postaci” - napisano na oficjalnej stronie.

Tymczasem gracze znaleźli kolejne lokacje, które planowano ujawnić dopiero w przyszłych dodatkach DLC. Po Marsie i Wenus przyszedł czas na miejsca umieszczone na Księżycu - Chamber of Night, Dusk Warren/Traitor's Ketch. Poniżej film instruktażowy.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami