Battleline: Steel Warfare - darmowa strategia dla fanów czołgów

Premiera w tym roku na PC.

Bandai Namco ogłosiło, że jeszcze w tym roku opublikuje darmową strategię Battleline: Steel Warfare, tylko na PC. Zamknięte testy wersji beta rozpoczną się w przyszłym miesiącu.

1

Gracze pokierują klasycznymi i współczesnymi modelami czołgami. Walki odbędą się nie tylko bezpośrednio na polu bitwy, ale także na ogólnej mapie, podzielonej na kontynenty.

Zadaniem w podstawowym trybie rywalizacji będzie odpowiednie manewrowanie posiadanymi maszynami, przesuwając linię frontu na swoją korzyść, przejmując bazy i kolejne terytoria. Nie zabraknie także możliwości tworzenia klanów.

Twórcy szykują różne modele czołgów ze wszystkich epok, więc gracze będą mogli sprawdzić na przykład, jak klasyczne T34 sprawdzą się w potyczce z współczesnymi Abramsami.

Wygląd i możliwości maszyn będzie można dostosować do własnych upodobań, wraz z awansowaniem na kolejne poziomy doświadczenia.

Zapisy do testów beta trwają na oficjalnej stronie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami