Twórcy RuneScape pracują nad kolekcjonerską grą karcianą

Premiera w przyszłym roku.

Studio Jagex - znane najlepiej jako twórcy MMORPG RuneScape - ujawnili swój najnowszy projekt. W przyszłym roku planują premierę kolekcjonerskiej gry karcianej o roboczym tytule Chronicle: RuneScape Legends.

Platformy docelowe to PC, Mac, „tablety oraz inne urządzenia mobilne”.

„Za pomocą kart żywej księgi gracze będą mogli tworzyć przygody, a tym samym wspólnie z innymi rozwijać fabułę. Przeciwnikami będą klasyczni bossowie znani z RuneScape, a także inni użytkownicy” - napisano w informacji prasowej.

Szczegóły na temat rozgrywki nie są jeszcze znane, ale pierwszy screen ujawnia dość nietypową planszę, podzieloną na dwa „poziomy”, na których umieścimy zapewne poszczególne jednostki, reprezentowane przez karty.

„Nad tytułem pracowaliśmy od początku roku. Chcemy, aby gra była nie tylko zabawna i ciekawa, ale przede wszystkim bazowała na bogatej historii RuneScape” - komentuje James Sweatman, główny projektant tytułu.

1

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami