Twórcy Star Citizen prezentują rozgrywkę na powierzchni planety

AKTUALIZACJA: Wideo w wysokiej jakości.

Aktualizacja (15.10.2014): Studio Cloud Imperium Games opublikowało materiał z modułu Planetside w Star Citizen, tym razem w wysokiej jakości.

Film oferuje pierwsze spojrzenie na to, jak działać będzie otwarty wszechświat, czyli główne danie w tym kosmicznym symulatorze.

*

Oryginalna wiadomość (12.10.2014): Twórcy kosmicznego symulatora Star Citizen zaprezentowali ponad dziesięć minut rozgrywki z modułu Planetside, w którym gracze mają okazję opuścić statki i eksplorować powierzchnie planet na własnych nogach.

Materiał pochodzi z imprezy Citizen Con 2014 i został „wycięty” z prezentacji na żywo w serwisie Twitch, co niestety przełożyło się na jego jakość.

Film pokazuje lądowanie na jednej z planet i dokowanie statku. Następnie postać wyrusza zwiedzać okolicę, podziwiając panoramę miasta, wnętrze portu oraz centralną dzielnicę, gdzie znaleźć można sklep.

Gra ukaże się w pełnej wersji zapewne gdzieś w 2016 roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dostępny będzie moduł Planetside.

Star Citizen to rekordzista w kategorii projektów finansowanych przez społeczność. W oryginalnej kampanii na Kickstarterze w listopadzie 2012 roku zebrano 2,1 mln dolarów, ale teraz na kontach twórców jest już niemal 60 mln. Projekt łączy elementy Wing Commander, Privateer, Freelancer i EVE Online. Poza kampanią dostaniemy możliwość gry wieloosobowej i w kooperacji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami