Logiczne One Upon Light zmusi graczy do unikania źródeł światła

Tylko na PlayStation 4.

Na początku przyszłego roku na PlayStation 4 ukaże się niezależna produkcja logiczna One Upon Light. Zadaniem graczy będzie przebycie szeregu etapów, unikając przy tym wszystkich źródeł światła.

Tytuł opowiada historię naukowca, który znajduje się w opuszczonej placówce badawczej. Musimy przebyć labirynt korytarzy i uszkodzonego sprzętu, ale szybko odkrywamy, że kontakt ze światłem oznacza szybką śmierć naszej postaci.

„Cel każdego poziomu jest prosty” - zapewniają twórcy ze studia SUTD Game Lab. „Musimy przemieścić bohatera na drugi koniec mapy. Dotarcie to celu nie jest jednak łatwe.”

Trzeba będzie umiejętnie korzystać ze znajdywanych obiektów, by rzucać cienie, tworząc tym samym bezpieczne przejście. Akcję obserwujemy z góry, a poziom trudności rośnie wraz z każdą kolejną mapą. Wkrótce potrzebne będzie nie tylko myślenie, ale i odpowiednie wyczucie czasu oraz zręczność.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami