Ukończenie Dragon Age: Inkwizycja w stu procentach zajmie nawet 200 godzin

Główna historia na 20-40 godzin.

Ukończenie wszystkich dostępnych elementów gry w Dragon Age: Inkwizycja zajmie od 150 do 200 godzin. Główna opowieść fabularna wystarczy natomiast na 20 - 40 godzin.

Szczegóły na temat długości zabawy podał producent Cameron Lee w rozmowie z serwisem Polygon. „Robimy po prostu więcej. Więcej, więcej i więcej” - przyznał. „A wszystko zależy od graczy. To ich świat, ich gra.”

Seria Dragon Age od początku oferowała solidną porcję rozgrywki, choć DA2 było ograniczone bardziej niż DA: Origins. W Inkwizycji znajdziemy za to otwarty świat (podzielony na strefy) i większą wolność wyboru pod względem obieranych ścieżek.

Nowa produkcja studia BioWare oferuje także tryb sieciowej kooperacji, całkowicie oddzielony od kampanii fabularnej. Więcej szczegółów na temat zmagań wieloosobowych znaleźć można w naszej niedawnej zapowiedzi.

Twórcy opublikowali również nowy materiał z rozgrywki. Film obejmuje niemal godzinę ujęć, od tworzenia i modyfikacji wyglądu postaci, przez eksplorację, na taktycznej walce kończąc.

Dragon Age: Inkwizycja ukaże się 21 listopada na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami