Polska strzelanka Deadfall Adventures notuje następne opóźnienie na PS3

Premiera pod koniec miesiąca.

Strzelanka Deadfall Adventures: Heart of Atlantis od polskiego studia The Farm 51 ukaże się 29 października na konsolach PlayStation 3 - czytamy na oficjalnym blogu Sony.

1
Walczymy z nazistami i demonami

Pierwotnie debiut planowano na okres przed wakacjami, ale później mówiono już o lecie.

Projekt debiutował na PC i X360 w listopadzie ubiegłego roku. Na PlayStation twórcy zdecydowali się dodać podtytuł - Heart of Atlantis. Usprawniono wiele elementów produkcji, w tym walki z bossami, przerywniki filmowe i notatnik głównego bohatera. Dodano też nowe sekrety i tryb rozgrywki w kooperacji, ze specjalnymi mapami tylko dla PS3.

Fabuła gry opowiada o przygodach awanturnika Jamesa Lee Quatermaina, który wraz z amerykańską agentką - Jennifer Goodwin - poszukuje w Egipcie świątyni „The Heart of Atlantis”. Akcja rozgrywa się w 1938 roku. Rozgrywkę obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, a całość inspirowana jest filmami z Indianą Jonesem i serią Uncharted.

„Deadfall Adventures miał potencjał, który nie został wykorzystany przez słaby system walki i sporo błędów technicznych. Same zagadki, to nieco zbyt mało, by produkcja wspięła się na wyższy pułap” - podsumował Michał w recenzji wersji PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami