Nowe ujęcia z gry akcji Quantum Break od japońskiego oddziału Xbox

Zabawa z czasem.

Japoński oddział Xbox opublikował materiał z rozgrywki w grze akcji Quantum Break, zmierzającej w przyszłym roku wyłącznie na Xbox One.

Wideo znamy już z tegorocznych targów Gamescom, ale nowa wersja oferuje kilka dodatkowych minut wprowadzenia w postaci animowanego przerywnika. Ze względu na wybory prowadzącego postać, nieco inna jest także sama rozgrywka i kolejność czynności.

Quantum Break to połączenie zręcznościowej gry akcji TPP z mechaniką bazującą na manipulacji czasem oraz serialu telewizyjnego. Oba środki przekazu znajdą się na jednej płycie i będą się wzajemnie uzupełniały.

Opowiadana historia koncentruje się na walce z korporacją Monarch Industries, zarządzaną przez Paula Serene. Bohaterowie starają się naprawić efekty nieudanego eksperymentu, który wywołał „zaburzenia” w upływie czasu. Wcielimy się nie tylko w pozytywnych bohaterów, ale poznamy historię także z perspektywy „tego złego”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami