Nowa aktualizacja World of Warcraft przygotuje grę na premierę dodatku

Łatka zadebiutuje w przyszłym tygodniu.

Już w przyszłym tygodniu - 14 października - World of Warcraft otrzyma aktualizację 6.0.2, przygotowującą produkcję na premierę rozszerzenia Warlords of Draenor.

1
Moc graczy po obniżeniu statystyk

Łatka wprowadzi setki poprawek, z których skorzystają także osoby nie decydujące się na zakup dodatku. Pojawią się między innymi nowe, odświeżone modele postaci, czy zmiany w dzienniku zadań - przedmioty kluczowe do wykonania misji nie będą już zajmowały miejsca w ekwipunku.

Blizzard wprowadza także inne modyfikacje w inwentarzu, takie jak nowa zakładka w Void Storage, grupowanie materiałów po 200, a nie po 20, lepsze sortowanie i przejrzystość. Pełną listę zmian znaleźć można na oficjalnej stronie.

Setki poprawek w klasach postaci to między innymi nowe statystyki drugorzędne, a co najważniejsze - zmniejszenie wszystkich atrybutów, by stały się one łatwiejsze do zrozumienia. Zbalansowano bonusy rasowe i dodano automatyczne uczenie się glyphów wraz z awansem na kolejne poziomy.

Wraz z patchem 6.0.2 rozpocznie się także wydarzenie fabularne. Orki z Iron Horde rozpoczną swoją inwazję na Outland, korzystając z portalu w Blasted Lands. Król Wrynn i Wódz Vol'jin wyślą na miejsce swoich najlepszych wojowników - graczy.

Odświeżono także jeden z lochów. Pięcioosobowe drużyny odwiedzą nową wersję Upper Blackrock Spire, gdzie trzeba będzie pokonać orkowych zwiadowców. Ten dungeon dostępny będzie tylko przez określony czas, dla postaci na 90 poziomie doświadczenia.

World of Warcraft: Warlords of Draenor zadebiutuje 13 listopada. Dodatek opowie o dalszych losach Garrosha Hellscreama - byłego wodza Hordy - który przeniesie się w przeszłość, by zebrać potężną armię i przeprowadzić ofensywę na Azeroth.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami