Geometry Wars 3: Dimensions - premiera kolorowej strzelanki w listopadzie

Na PC i konsole.

Activision ogłosiło, że kolorowa strzelanka Geometry Wars 3: Dimensions ukaże się 25 listopada na PC oraz dzień później na PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

1

Cenę w Stanach Zjednoczonych ustalono na 15 dolarów (ok. 50 zł).

Trzecia odsłona serii to równocześnie pierwszy tytuł, który debiutuje pod nazwą Sierra od czasu wskrzeszenia przez Activision w sierpniu tego roku. Za prace odpowiada studio Lucid Games, założone w części przez twórców poprzednich odsłon z nieistniejącego już Bizarre Creations.

Pierwsza część ukazała się na wyłączność na konsole Microsoftu oraz na PC. Celem rozgrywki jest jak najdłuższe pozostanie przy życiu i zdobycie jak największej liczby punktów na planszy opanowanej przez wroga. Jedną gałką analogową kontrolujemy sterowanie, a drugą działka naszego statku.

Nowością w Geometry Wars 3: Dimensions jest przeniesienia akcji w trzeci wymiar. Nie walczymy już na płaskich mapach, lecz na sześcianach, stożkach czy owalach, w zależności od wybranego trybu. Przygotowano 50 poziomów oraz walki z bossami.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami