Aktualizacja FIFA 15 na PC usuwa zabawny problem z „podwórkową gałą”

Piłkarze nie biegną już na środek boiska.

We wrześniu informowaliśmy o zabawnym błędzie w Fifa 15 na PC: po rozpoczęciu spotkania wszyscy piłkarze - łącznie z bramkarzami - biegli w kierunku środka boiska. W najnowszej aktualizacji twórcom z EA Sport udało się wyeliminować ten problem.

Pomogła stosowna aktualizacja, opublikowana wczoraj przez deweloperów w systemie Origin. Usterkę można teraz podziwiać już tylko w materiałach wideo.

Twórcy przygotowali też szereg innych poprawek. Dodano wskaźnik jakości połączenia z siecią, załatano błąd z przełączaniem zawodników podczas wykonywania stałych fragmentów gry czy problem z dokonywaniem zmian.

Przedstawiciel Electronic Arts zapewnił na oficjalnym forum dyskusyjnym, że podobna aktualizacja trafi w przyszłości także na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

„Stale staramy się poprawiać wrażenia z rozgrywki, a regularne komentarze graczy pomagają w ustalaniu priorytetów i identyfikowaniu przyszłych problemów” - napisał pracownik odpowiedzialny za kontakty ze społecznością.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami