Magia Disneya w nowym zwiastunie Kingdom Hearts 2.5 ReMIX

Zestaw odświeżonych gier Square Enix debiutuje w grudniu na PlayStation 3.

Na oficjalnym kanale PlayStation opublikowano nowy zwiastun Kingdom Hearts HD 2.5 ReMIX. Materiał składa się głównie z fragmentów scen przerywnikowych.

Zestaw gier przygotowano na podobieństwo kolekcji 1.5 ReMIX. W jego skład wchodzą Kingdom Hearts 2 Final Mix z PlayStation 2, Kingdom Hearts: Birth by Sleep Final Mix z PlayStation Portable oraz Kingdom Hearts Re:code. Ostatnia gra ukazała się na konsoli Nintendo DS, ale na PS3 trafi wyłącznie jako film.

Seria Kingdom Hearts to połączenie świata wykreowanego przez Square Enix - w tym postaci z Final Fantasy - i bohaterów Disneya, takich jak Myszka Miki czy Goofy. Gra jest w założeniach tytułem reprezentującym gatunek japońskich RPG akcji.

Wszystkie części tej licencji mogą pochwalić się wynikiem 20 milionów egzemplarzy sprzedanych na całym świecie. Obecnie Square Enix przygotowuje całkiem nową odsłonę na konsole PlayStation 4 i Xbox One - Kingdom Hearts 3. Wczoraj informowaliśmy, że deweloperzy zdecydowali się przenieść produkcję trzeciej części na silnik Unreal Engine 4.

Kingdom Hearts HD 2.5 ReMIX zadebiutuje 5 grudnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami