Konsolowe wersje Diablo 3: Reaper of Souls otrzymają wkrótce dużą aktualizację

AKTUALIZACJA: Nie dla PS3 i X360.

Aktualizacja: Blizzard potwierdził, że opisywana poniżej aktualizacja przeznaczona jest wyłącznie dla konsol PlayStation 4 i Xbox One.

Zgodnie z ogłoszeniem z sierpnia tego roku, producent nie ma planów na dalsze wsparcie wersji PS3 i X360 za pomocą łatek.

*

Oryginalna wiadomość: Konsolowe wersje gry Diablo 3: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition otrzymają „wkrótce” sporą aktualizację, wprowadzającą także funkcje dostępne już na PC.

Wśród nowości pojawią się między innymi Głębokie Szczeliny czy Wymiar Goblinów. W tej drugiej lokacji znajdziemy potężne przedmioty oraz nowego bossa - Baronową Chciwości. Otwarcie portalu będzie wymagało łutu szczęścia przy zabijaniu goblinów ze skarbami.

W Głębokich Szczelinach (Tiered Rifts) powalczymy nie tylko z hordami przeciwników, ale także z czasem, a większość potworów nie zostawi żadnych łupów. Na ekranie pojawi się pasek postępu - im potężniejszego wroga zabijemy, tym bardziej się wypełni. Kolejne poziomy stają się coraz trudniejsze. Nagrodami będą legendarny klejnoty, zapewniające specjalne moce.

W planach jest także szereg pomniejszych zmian i poprawek, takich jak legendarny przedmiot Prezent Ramaldiniego, umożliwiający zamontowanie klejnotów w przedmiotach, które nie posiadają odpowiednich slotów.

Na oficjalnym blogu PlayStation napisano, że patch dotyczy tylko wersji PS4. Można jednak spodziewać się, że aktualizacja trafi też na pozostałe platformy: PS3, X360 i Xbox One.

loot
Piękny widok

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami