CoD: Advanced Warfare na PS3 i X360 z darmową aktualizacją na nową generację

Przy zakupie wersji cyfrowej.

Activison zapowiedziało, że osoby decydujące się na zakup cyfrowej wersji strzelanki Call of Duty: Advanced Warfare na PlayStation 3 i X360 będą mogły bez dodatkowych opłat pobrać także odsłony PS4 i Xbox On.

1

Oferta obejmuje podstawowy tytuł, a także przepustkę sezonową oraz wszystkie inne dodatki. Zakupy musimy jednak zrobić przed 31 marca przyszłego roku.

Transferu dokonamy tylko w ramach jednej „rodziny” konsol, czyli z PlayStation 3 na PS4 lub z X360 na Xbox One.

Już po zaktualizowaniu gry, nadal będziemy mogli grać także na starszej konsoli - licencja na wydanie PS3 lub X360 nie wygaśnie i zostanie przypisana do konta w PSN lub Xbox Live. Wszystkie przedmioty, postępy i punkty doświadczenia będą automatycznie dostępne na obu urządzeniach.

Wydawca identyczną ofertę proponował już podczas premiery Destiny, we wrześniu tego roku. Call of Duty: Advanced Warfare ukaże się 4 listopada, także na PC. Posiadacze zamówień przedpremierowych zagrają dzień wcześniej.

Akcja nowej odsłony cyklu jest osadzona w 2054 roku. Poznamy historię żołnierza o nazwisku Mitchell. Na początku przygody będzie zwykłym szeregowym w amerykańskiej armii. Za namową przyjaciela dołączy do prywatnej firmy militarnej Atlas Corporation. W prezesa korporacji wciela się Kevin Spacey.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami