Polska premiera Lords of the Fallen przyśpieszona o trzy dni

Gra ukaże się 28 października.

Studio CI Games poinformowało, że polska premiera Lords of the Fallen została przyśpieszona o trzy dni. Gra zadebiutuje teraz 28 października, równocześnie z debiutem w Stanach Zjednoczonych.

Platformy docelowe to PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Sugerowane ceny w naszym kraju to 220 zł na konsolach oraz 120 zł na komputerach osobistych. W planach jest też wersja kolekcjonerska.

„Zdecydowaliśmy się przyśpieszyć polską premierę gry o kilka dni, tak aby odbyła się równolegle z amerykańską” - komentuje Marek Tymiński, szef CI Games. „Chcemy przez to pokazać, jak ważni są dla nas polscy gracze i umożliwić im jako pierwszym rozpocząć przygodę z Lords of the Fallen.”

Fabuła gry opowiada historię wygnanego za grzechy i zbrodnie Harkena, co dodatkowo zostało skrupulatnie wytatuowane na jego twarzy. Na (nie)szczęście jest on także jedyną osobą zdolną do pokonania odradzającego się zła i demonów.

Lords of the Fallen łączy elementy znane z Dark Souls (mroczny świat fantasy, poziom trudności) czy Borderlands (drzewka umiejętności). Za prace odpowiada niemieckie studio Deck13 Interactive, we współpracy z CI Games.

  • W obszernym, darmowym poradniku do Lords of the Fallen znajdziecie opis przejścia całej kampanii fabularnej, a także lokalizację wszystkich sekretów. Nie zabrakło też porad odnośnie walki z bossami.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami