Humorystyczna bijatyka Divekick debiutuje w tym tygodniu na PS4 i Xbox One

Nowa edycja wkrótce na PC, PS3 i PS Vita.

Humorystyczna bijatyka Divekick - obsługiwana tylko dwoma przyciskami - ukaże się w tym tygodniu na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

1
Zasady są proste - skok i kopnięcie

Produkcja w wersji Addition Edition+ debiutuje dzisiaj - 7 października - na systemie Microsoftu oraz jutro na sprzęcie Sony.

Odpowiedzialne za produkcję studio Iron Galaxy podało także, że to samo wydanie trafi „wkrótce” także na PC, PlayStation 3 i PS Vita, gdzie produkcję wydano już jakiś czas temu, ale tylko jako Addition Edition.

Posiadacze gry otrzymają rozszerzenie „+” za darmo. Atrakcją w „plusie” jest postać Johnny'ego Gata, znana z serii Saints Row.

W Divekick walczące postacie kontrolujemy za pomocą dwóch przycisków, odpowiedzialnych za skok i kopnięcie. Pomimo minimalistycznego podejścia, autorzy zdołali rozbudować tytuł, wprowadzając 13 postaci z różnorodnymi charakterystykami.

Początkowo produkcję planowano sfinansować na Kickstarterze, ale Iron Galaxy zdecydowało, że jest w stanie dokończyć produkcję we współpracy z One True Game Studios. Studio z Chicago specjalizuje się głównie w konwersjach tytułów innych deweloperów na różne platformy sprzętowe, ale ostatnio zajmuje się także dalszym rozwojem Killer Instinct na Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami