Pierwsze materiały z rozgrywki w Tekken 7

Oraz garść nowych informacji.

W Japonii trwają obecnie testy bijatyki Tekken 7 w wersji arcade, dzięki czemu w sieci pojawiły się pierwsze fragmenty rozgrywki z nowej produkcji Bandai Namco.

Poniższe filmy nie prezentują niestety najwyższej jakości i oferują jedynie zarejestrowany obraz monitorów.

Materiały ujawniają także nowości w mechanice walki. Rage Arts to potężne ataki, które stają się dostępne, gdy zdrowie prowadzonego wojownika spada poniżej określonego poziomu. Natomiast ciosy Power Crush nie zostaną przerwane, jeśli zostaniemy trafieni w czasie trwania ich animacji.

Wśród dostępnych postaci można już zauważyć dobrze znane postacie, takie jak Alisa, Asuka, Bryan, Dragunov, Feng, Heihachi, Hwoarang, Kazuya, King, Lars, Law, Leo, Lili, Paul, Steve czy Xiaoyu. Są też nowości: Claudio i Katarina.

Usprawnień względem poprzednich odsłon serii doczekała się także oprawa graficzna, ale twórcy zapewniają, że wersja testowa nie reprezentuje jeszcze ostatecznej jakości gry.

Tekken 7 ukaże się w Japonii w przyszłym roku. Nie znamy jeszcze daty debiutu dla Europy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami