Sprzedano dwa miliony egzemplarzy State of Decay na PC i X360

Symulator apokalipsy zombie.

Twórcy z Undead Labs poinformowali, że na całym świecie sprzedano już 2 miliony egzemplarzy State of Decay w wersji PC i Xbox 360, nie licząc DLC.

1
Dinozaury zombie - to jest myśl!

„Nie możemy wyrazić słowami, jak wiele to dla nas znaczy” - zapewniają deweloperzy na swoim blogu. „Zero marketingu, zero reklam, tylko granie i transmisje w sieci. To dzięki wam i gdyby się dało, to osobiście podziękowalibyśmy każdej osobie, która wcisnęła przycisk »pobierz«. Dziękujemy.”

State of Decay to produkcja, w której walczymy o przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie. Musimy walczyć, zdobywać zapasy, broń i rozbudowywać bazę. Gra ukazała się w czerwcu ubiegłego roku na Xboksie 360, a kilka miesięcy później także na PC.

Tytuł od początku cieszył się sporym zainteresowaniem. Wkrótce po premierze osiągnięto na X360 poziom 550 tysięcy egzemplarzy, bijąc rekord dla nowej licencji na Xbox Live Arcade. Do miliona dotarto niemal równo rok temu.

Undead Labs to zespół założony przez Jeffa Straina, który w pewnym okresie kariery przewodniczył w pracach przy World of Warcraft, a nieco później pomagał studiu ArenaNet w tworzeniu Guild Wars. Deweloper nie ukrywa, że planuje produkcję podobnej do State of Decay gry w formie MMO - prawdopodobnie w tym celu podpisano umowę z Microsoftem.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami