Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes ukaże się na PC już 18 grudnia - raport

Doniesienia z Rosji.

Rosyjskojęzyczne serwisy o grach wideo informują, że Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes zadebiutuje na Steamie w wersji PC już 18 grudnia tego roku.

1
Odjazd na Steam?

Informację miał podać sam Hideo Kojima, podczas prezentacji na organizowanych w Moskwie targach IngroMir (dzięki, NeoGAF).

Konami nie potwierdziło jeszcze oficjalnie tych doniesień. Nie wiadomo także, czy dotyczą one całej Europy.

Debiut pecetowej wersji Ground Zeroes zapowiedziano w sierpniu, podczas imprezy Gamescom. Posiadacze komputerów osobistych mogą też liczyć na premierę Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, prawdopodobnie w przyszłym roku.

Ta druga produkcja opowie o losach Big Bossa, który zapadł śpiączkę po ataku przeciwnika na siedzibę jego militarnej organizacji. Bohater przebudzi się po dziewięciu latach i postanowi odnaleźć odpowiedzialnych.

Ground Zeroes to prolog, wstęp do Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain. Twórcy określali ten tytuł mianem „rozbudowanego samouczka”. Gra zadebiutowała w marcu na PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami