The Walking Dead z datą premiery na PlayStation 4 i Xbox One

Jednocześnie w pudełku i cyfrowo.

Gry przygodowe z serii The Walking Dead ukażą się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One już 24 października - poinformował producent.

1
Ciekawe, co stanie się z tym panem

Tego samego dnia do sprzedaży trafią osobne wydania pudełkowe i cyfrowe dla obu sezonów, składających się z pięciu odcinków każdy. Pierwsza część cyklu otrzyma także bonusowy epizod 400 Days (dzięki, IGN).

Fizyczne edycje z drugim sezonem pojawią się na półkach sklepowych także dla wersji PlayStation 3, Xbox 360 i PlayStation Vita. Daty debiutu to 24 października dla konsol stacjonarnych i 4 listopada dla PS Vita. Nie wiadomo jeszcze, czy któryś z polskich dystrybutorów zdecyduje się wydać pudełka w naszym kraju.

Trzeci sezon interaktywnej opowieści w świecie zombie został już zapowiedziany, ale zadebiutuje najpewniej w drugiej połowie przyszłego roku.

Tymczasem Telltale nie może narzekać na brak zajęć, pracując obecnie także nad Tales from the Borderlands we współpracy z Gearbox Studios oraz nad adaptacją serialu „Gra o tron”.

Na listopad zaplanowano jeszcze debiut pierwszego sezonu The Wolf Among Us na PlayStation 4 i Xbox One. W tym przypadku nie znamy dokładnej daty.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami