Nowy tryb rozgrywki, bronie i motocykle w aktualizacji GTA Online

Multiplayer niedostępny na PS3 z dyskiem o pojemności 12 GB.

Gracze mogą już pobrać najnowszą aktualizację sieciowego trybu Grand Theft Auto Online, zatytułowaną The Last Team Standing.

1

Kluczową innowacją jest właśnie tytułowy tryb rozgrywki. To wariacja klasycznego deathmatchu, ale gracze dysponują tylko jednym życiem. Po śmierci nie wrócimy do rozgrywki, musząc poczekać na zakończenie rundy.

Studio Rockstar dodało także dziesięć misji związanych z tą opcją rozgrywki oraz stosowną zawartość do edytora, by gracz mogli tworzyć swoje własne wydarzenia w Last Team Standing.

Opcje obejmują między innymi liczbę rund w meczu oraz ograniczenia broni (dla przykładu: tylko karabiny snajperskie lub pistolety).

We wpisie na oficjalnym blogu wymieniono dodawane wraz z aktualizacją uzbrojenie i pojazdy: to ciężka strzelba i karabin wyborowy, a także motocykle Shitzu Hakuchou i LCC Innovation. Jest też jeden samochód: Lampadati Furore GT.

Wszyscy posiadacze GTA 5 mogą pobrać rozszerzenie za darmo po włączeniu gry.

Zła wiadomość dla posiadaczy PlayStation 3 z dyskiem twardym o pojemności 12 GB: wraz z opisywanym patchem, GTA Online nie będzie dostępne na tym modelu konsoli. Nadal można jednak włączyć kampanię fabularną.

2
Shitzu Hakuchou, LCC Innovation i Lampadati Furore GT

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami