Zwiastun Civilization: Beyond Earth opowiada o procesie kolonizacji

Niemal 10 minut rozgrywki.

Studio Firaxis opublikowało nowy, obszerny zwiastun turowej strategii Civilization: Beyond Earth, prezentujący kompletny proces kolonizacji obcej planety.

Materiał wideo trwa niemal dziesięć minut i rozpoczyna się od wyboru sponsora misji, załogi i zabieranych ze sobą zapasów.

- Nawet te wczesne decyzje będą ważne z perspektywy przetrwania i zwycięstwa - zapewnia narrator.

Wybór sponsora przypomina poszczególne cywilizacje z poprzednich odsłon serii - każda grupa ma własną charakterystykę, cele oraz cechy szczególne.

Po dotarciu na obcą planetę musimy dbać o kilka „surowców” - jedzenie, produkcję, kulturę, naukę i energię. Jednocześnie powinniśmy eksplorować kolejne zakamarki mapy i zakładać nowe osiedla. Wkrótce na horyzoncie pojawią się inni osadnicy, a także kosmici i lokalna fauna.

Civilization: Beyond Earth ukaże się 24 października na PC. Więcej szczegółów na temat rozgrywki znaleźć można w naszych testach wczesnej wersji gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami