Następny dodatek do Hearthstone będzie dużo większy niż Klątwa Naxxramas

„Ponad sto kart.”

Popularna karcianka Hearthstone: Heroes of Warcraft od Blizzarda otrzymała w tym roku pierwsze rozszerzenie, ale twórcy myślą już o kolejnym, „pełnoprawnym” dodatku, zawierającym nawet sto nowych kart.

1
Ork i gnom przy jednym stole?

- Myślę, że nieco urozmaicimy podejście podczas następnej premiery, czyli razem z naszym pierwszym dodatkiem - przyznał producent Jason Chayes w rozmowie z serwisem Polygon.

- Wprowadzimy dużo więcej kart. Myślimy o ponad stu. Całość połączy jeden, główny motyw. To będzie nasz następny projekt dla Hearthstone.

- Spędzamy dużo czasu dyskutując o kwestiach związanych z tempem: nie tylko rozgrywki, ale także wydawania zawartości. Chcemy się upewnić, że terminarz jest właściwy dla weteranów i nowych graczy.

Wydaną latem tego roku Klątwę Naxxramas z 30 nowymi kartami Chayes nie nazywa dodatkiem, lecz „przygodą”. Wprowadzenie kolejnych czarów i jednostek może jednak zbytnio skomplikować rozgrywkę. Producent zauważa ten problem.

- Rozmawialiśmy już wstępnie o punkcie, w którym stanie się to dla nas problemem - mówił. - Uważamy, że jeszcze nie musimy się tym przejmować, ponieważ mamy sporo miejsca na eksperymenty. Ale możliwe, że w przyszłości czeka nas większa debata na ten temat.

Więcej szczegółów na temat dodatku mamy poznać „wkrótce”. Już 7 listopada rozpoczyna się coroczna impreza Blizzcon.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami