Gra logiczna Thomas Was Alone zmierza także na Xbox One i Wii U

Prostokąty nowej generacji.

Niezależna gra logiczna w dwóch wymiarach - Thomas Was Alone - ukaże się także na konsolach Xbox One i Wii U. Wcześniej potwierdzono już konwersję na PlayStation 4.

1
Przygody prostokątów

Nie ogłoszono jeszcze dokładnej daty premiery, ale wszystkie trzy wersje sprzętowe mają zadebiutować w tym samym tygodniu, w listopadzie tego roku.

Cenę nowych odsłon ustalono na około 35 zł, a za konwersje odpowiada studio Curve, które w 2013 roku przeniosło już Thomas Was Alone na PlayStation 3 i PS Vita.

Produkcja rozprowadzana będzie na sprzęcie Sony w systemie Cross-Buy, więc posiadacze wydanych wcześniejszych wersji pobiorą nową odsłonę bez dodatkowych opłat.

Oprawa graficzna Thomas Was Alone utrzymana jest w stylu minimalistycznym - postaciami są prostokąty, które należy przeprowadzić przez szereg etapów. Każdy ma inny kolor i przy okazji umiejętności - jeden wyżej skacze, drugi zmieści się w mniejszych przejściach.

Pojawia się też narrator, który opowiada o historii figur. W tej roli występuje Danny Wallace, czyli Shaun z serii Assassin's Creed.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami